özel itiraf.com - İçindeki sırrı açığa çıkar..
itiraf
 Rumuz:
 şifre

  şifremi unuttum
  yeni Üye

Tesbihci Baba
Pabuc Deposu
Haber Turk34
Kentsel
Öznur Yapı
Takas Yapalım
Mimoza Medya
Tadımlık
Oniks Mermer
Genel Kurallar
Reklam


Genel Kurallar

16 Ağustos 2018   

Sevgili ozelitiraf.com ziyaretçisi,

Siteye her girişte, ya da itiraf etmeden önce genel kurallar sayfasını okumanızı tavsiye ederiz. ozelitiraf.com'u ziyaret ettiğiniz anda, aşağıda yer alan kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Bu kurallarda değişiklik yapmak ozelitiraf.com yöneticilerinin inisiyatifindedir. Üyeler ve ziyaretçiler, değişiklikleri takip etmek ve değişmişse yeni kural ve şartlara uymakla yükümlüdür.

1.   ozelitiraf.com'a 16 yaşından küçüklerin girmesini onaylamıyoruz. İnternet'in doğası gereği bunun kontrolünün neredeyse imkansız olduğunu biliyoruz. Tavsiyemiz, 16 yaşından küçüklerin ozelitiraf.com'un sadece Benküçükken bölümünü favorilerine alarak, bunun dışında kalan site alanlarını ziyaret etmemeleri.
2.   ozelitiraf.com'da 16 yaşından küçüklerin itirafları yayınlanmaz.
3.   ozelitiraf.com'da yayınlanan ziyaretçi itiraflarındaki hiçbir görüş site yöneticilerini bağlamaz. Onların düşüncelerini, hayata bakış açılarını yansıttığı anlamına gelmez.
4.   ozelitiraf.com'a itiraf gönderen her üye, itiraflarında başkalarının kişilik haklarına zarar verecek unsurlar bulunmadığını taahhüt eder.
5.   ozelitiraf.com'a itiraf gönderen her üye, yazdıklarının redaksiyondan geçeceğini, itirafının özüne zarar vermeden, yazım ve anlam yanlışlarının düzeltileceğini bilir, kabul eder.
6.   ozelitiraf.com'a itiraf gönderen her üye yayınlanan itirafının onun isteğiyle yayından kaldırılmayacağını bilir, kabul eder.
7.   ozelitiraf.com'a itiraf gönderen her üye, itirafının, başka mecralarda da, ozelitiraf.com'un izniyle yayınlanabileceğini kabul eder.
8.   ozelitiraf.com ismi ve ozelitiraf.com logosu CSS Group tescilli markalarıdır. İzinsiz kullanımda hukuki yol açıktır.
9.   ozelitiraf.com'da yer alan her türlü içerik, ozelitiraf.com yöneticilerinin izni olmadan başka hiçbir mecrada yayınlanamaz. Bu içerik, "Derleme Eserler Telif Hakları" ile hukuki açıdan da koruma altındadır.
10.   ozelitiraf.com üzerinden kurulan arkadaşlıklarda ve ilişkilerde sorumluluk tamamen o kişilere aittir. ozelitiraf.com tüm ziyaretçilerine, kişisel bilgilerini açıklama konusunda maksimum dikkat göstermesini önerir.
11.   ozelitiraf.com İnternet'te geçerli gizlilik kurallarına uyar.
    a- ozelitiraf.com'a vereceğiniz kişisel bilgiler, başka bir amaç için kullanılmaz, diğer kişi ve kurumlara verilmez.
b- ozelitiraf.com, site ziyaretçilerinin özel yaşamlarına saygı göstereceğini taahhüt eder.
c- ozelitiraf.com, link verdiği, banner tanıtımını yaptığı sitelerin gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.
d- ozelitiraf.com, ziyaretçilerinin diğer ziyaretçilere önerdiği sitelerin gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.
f- ozelitiraf.com üyelerinin verdiği ve veri tabanında bulunan bilgileri, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, site kullanıcılarının genel eğilimlerini belirlemek, içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilme hakkına sahiptir, ancak kişilere ait bilgiler tek tek kullanmaz.

Bu konudaki sorularınızı, info@ozelitiraf.com adresine yazabilirsiniz.
david122
*şirine*115
nöbonb72
hayatgüzell68
yenidengelin68
Soner_53363
mandalina kabuğu62
Hedede Hudede56
oyuncakbebek55
halilimmm0149


itiraf et | itiraf oku | ben küçükken | Platonik aşklar | arşiv arama
bayan itirafları | erkek itirafları | ilginç haber | Soru Cevap

ozelitiraf.com: Sıcacık itiraf sitesi

arkadaşıma önereyim
| anasayfam yapayım | favorilerime ekleyeyim

genel kurallar
| reklam


CSS © 2004 - 2010 Her hakkı saklıdır.
ozelitiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.