özel itiraf.com - İçindeki sırrı açığa çıkar..
itiraf
 Rumuz:
 şifre

  şifremi unuttum
  yeni Üye

Tesbihci Baba
Pabuc Deposu
Haber Turk34
Kentsel
Öznur Yapı
Takas Yapalım
Mimoza Medya
Tadımlık
Oniks Mermer
Genel Kurallar
Reklam


''Soner_533'' İtirafları

19 Temmuz 2018   

Soner_533 ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 23 ; Yer:İstanbul
Ne yapsam, ne etsem bir türlü parmak arası terlik giyemiyorum.Sanki parmak arasına tecavüz ediyorlarmış hissiyatına kapılıyorum... :)
Arkadaşına gönder

soner_533 ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 22 ; Yer:İstanbul
Kıbrıs`ta bana bir görev verildi ve bir aylığına Konya 56.ncı Bakım Merkez Komutanlığı`na gittim... Askeri uçakta hareketlerine uyuz olduğum bi asker ile alevli bir şekilde kavga ettim... O askerin aslında kıdemli başçavuş olduğunu uçaktan indiğim sırada elime tutuşturduğu, üstlerimin emrine karşı geldiğimi anlatan tutanağımı görünce anladım...
Arkadaşına gönder

soner_533 ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 23 ; Yer:İstanbul
Gece uyanıp tuvalete kalkmıştım. yatağıma geri döndüğümde neredeyse korkudan bayılacaktım. yorganım öyle bir şekil almış ki, içinde yatan birisi olduğunu düşündüm ilk bakışta...
Arkadaşına gönder

soner_533 ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 22 ; Yer:İstanbul
ben küçükken, duvarda ki prizleri çok merak ederdim. bir gün elime iki tane çivi alıp prizin iki deliğine soktum. sonuç olarak, elektrik beni üzerinde bulunduğum yataktan, karşı yatağa savurmuştu...
Arkadaşına gönder

soner_533 ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 22 ; Yer:İstanbul
Televizyonda müzik kanallarında yayınlanan ünlü sanatçıların müzikli video kliplerini benim yapıyor olmam, insanların benim yaptığım klipleri izliyor olması beni çok heyecanlandırıyor...
Arkadaşına gönder

soner_533 ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 20 ; Yer:İstanbul
Nöbonb`ye ithafen...Bayanların özel günlerinde kullandıkları ve benim bildiğim argo kelimelerde şunlar; yavru vatan kan ağlıyor, kırmızı mersedes geçiyor, vana bozuldu, iç savaş yaşıyorum, halam geldi, tarla/saha çamurlu, deprem oldu, vs... :)) 2 yıl önce bir kız arkadaşım kanatlandım! diye haykırarak tuvalete koşmuştu!..Bir anlam verememiştim.şimdi anlıyorum sizi :)
Arkadaşına gönder

Soner_533 ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 20 ; Yer:İstanbul
Kahvehane, otogar ve iş yerlerinde alaturka tuvaletlere rastlamak mümkün.Alaturka tuvaletlerde hacetimi gidermeye bayılıyorum.(Yanlızca evimdekine ama...) Tahharet musluğuna takılmış uzun hortum dikkate şayandır bence... En güzelide hortumu başparmağımla kapatarak geçici bir tazik yaratmak suretiyle temizlenme eylemimi noktalamaya bayılıyorum...Alafranga(klozet) tuvaletlerde öyle değil ama, sanki birisinin kucağına oturuyormuş kisvesi yaratıyor insanda...Ayrıca dışkı hedefe ulaştığında oluşan su sıçraması oldukça sinirimi bozduğu için genelde ataturka tuvalet tercih ediyorum.Alaturka tuvaletlerde dışkı hedefe ulaşsa ve su sıçrasa bile çömelme vaziyetinde olduğumuz için anlık bir rekleks ile sıçrayan sudan kurtulabiliyorum ama klozetinde kendine göre artıları var. Mesela klozette uzun süre kitap, gazete dergi okuna biliyor ama alaturka tuvalette sadece kısmende olsa dergi okunabiliyor..Alaturka tuvalette zaman aşımı neticesinde ise çömelme vaziyetinden doğrulduğunuzda dizlerimizin arka kısmındaki hafif uyuşma hissi beni coşturuyor diye bilirim..Neyse fazla derinlere gitmeyelim çok özel bir itiraf oldu bu :)
Arkadaşına gönder

soner_533 ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 20 ; Yer:İstanbul
Bizim komşu hamileydi, kocasıyla bacanağı arabalar kakkında muhabbet ederken konu katalitik konvektöre kadar gitti...Bunu duyan kadın ne olduğunu bilmese bile birden haykırdı!`katalitik konvektöre aşeriyorum!`Bu daha bir şey değil, bir tanıdığım resmen toprağa aşeriyordu. Hamilelerin aşerdiği şeyi bulupta yiyemediği zaman çocuk şaşı doğarmış.Kadın hamile ve toprağa aşeriyor.Şimdi yese bir dert, yemese bir dert.Yemese çocuk şaşı doğacak!Yese böbreğinde taş olacak!:)
Arkadaşına gönder

Soner_533 ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 20 ; Yer:İstanbul
Bir ara televizyonda bir çikolata reklamı vardı ya! Maximus diye..Ben hayatımda böyle aptalca bir reklam daha görmedim.Olay şu; adam arabayı itiyor.Arkadaşı geliyor, sonra aklını çelip arabayı arkadaşına bir çikolata pahasına ittiriyor.Sloganıda maximus ye enerji topla! Kafayıda çalıştırıyor!..Sevmiyorum bu reklamı çünkü kafayı karıştırıyor.Niye adam arabayı itiyor?Benzin mi bitti? Yoksa bozuldu mu?Çekimin yapıldığı yerde resmen şehir merkezi!Şehir merkezinde akıllı olanın benzini bitmez, çünkü 2 km de bir benzinciye rastlamak mümkün!Ayrıca aracın göstergesi benzin biteceği zaman uyarı yapıyor! Madem maximus kafayıda çalıştırıyor, adamın niye şehir merkezinde benzini bitiyor?Bozulmuş olsa gerek diyeceğim ama o zamanda çekici çağırılır!Yine aracını itmesi için bir sebebi yok yani..Reklamın sonuna doğru çekimin yapıldığı yer değişiyor ve kat oto parkına taşınıyor olay.Keşke bu reklamı yapanlarda senaryoyu yazmadan önce maximus yeseydi!Zira kafayıda çalıştırıyor!:))
Arkadaşına gönder

Soner_533 ; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 20 ; Yer:İstanbul
2 hafta öncesiydi..Banyodan çıktım üzerimi kurulayıp aynanın karşısına geçtim, pamuklu çubukla kulaklarımı temizliyordum, birden çubukta ki pamuğun kulağımın içinde kaldığını fark ettim..Cımbızla almaya çalıştım ama denedikçe dahada içeri, daha ve dahada içeri kaçtı. Sonunda kulak zarıma kadar geldi.Bende en yakın hastaneye gittim.İlk önce 40 ytl istediler itiraz ettim.Sonra dedler ki; en düşük muayene ücreti 40 ytl..Bende dedim ki; benim muayene edilecek bir şeyim yok!Sadece kulağımdan pamuk çıkartacaksınız!Muayene bir hatalığın teşhisi için yapılan bir operasyondur dedim.Neyse 40 ytl ücreti ödemeye yanaştım istemeyerekte olsa..Sonra kadın doktor çok ince bir cımbızla pamuğu kulağımdan aldı ve ücretiniz 190 ytl dedi.Bende kızdım ve pardon pamuğu çıkarmadan önce 40 ytl, sonra 190 ytl`mi oldu dedim.Bunun üzerine kadın doktor; ama kulağınızdan cisim çıkarttık! dedi.Bende "İlk başta pamuk çıkartıcağınızı biliyordunuz, pamuğu cisimden saymak müdahaleyi yaptıktan sonra mı aklına geldi?" dedim.Sonra, hanımefendi siz o pamuğu yerine sokun! ben başka bir hastanede çıkartayım:)Sonuç olarak ben 190 ytl yerine 40 ytl ödedim ve ayriyetten tabibler odasına hastaneyi şikayet ettim.:)
Arkadaşına gönder

İlk sayfaÖnceki sayfa1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6Sonraki sayfaSon sayfa
david122
*şirine*115
nöbonb72
hayatgüzell68
yenidengelin68
Soner_53363
mandalina kabuğu62
Hedede Hudede56
oyuncakbebek55
halilimmm0149


itiraf et | itiraf oku | ben küçükken | Platonik aşklar | arşiv arama
bayan itirafları | erkek itirafları | ilginç haber | Soru Cevap

ozelitiraf.com: Sıcacık itiraf sitesi

arkadaşıma önereyim
| anasayfam yapayım | favorilerime ekleyeyim

genel kurallar
| reklam


CSS © 2004 - 2010 Her hakkı saklıdır.
ozelitiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.